• Zámer na prenájom nebytových priestorov

• Zámer – prenájom priestoru

1. Identifikácia prenajímateľa:

Názov organizácie:                Gymnázium Vojtecha Mihálika,Kostolná 119/8,

92601 Sereď

Zastúpený:                             RNDr. Viera Tkáčová

IČO:                                       00160351

Kontaktná osoba:                   Jana Lukešová

Sídlo organizácie:                  Kostolná 119/8, 926 01 Sereď

Tel:                                         031/789 3752

2. Predmet zámeru

Na základe zriaďovacej listiny, vystavenej zriaďovateľom - Trnavským samosprávnym krajom (ďalej len zriaďovateľ) dňa 1. 7. 2002 ako vlastníkom majetku, má prenajímateľ v správe nehnuteľnosť nachádzajúcu sa v katastrálnom území Sereď, zapísanú v Liste vlastníctva č. 15 ako budovu školy  súp. č. 119 na parcele č. 3051/2. Nehnuteľnosť je umiestnená na Kostolnej  ulici č. 119/8, 926 01  Sereď. V zmysle “Zásad hospodárenia a nakladania s majetkom Trnavského samosprávneho kraja” je prenajímateľ (ako správca majetku zriaďovateľa) po súhlase zriaďovateľa oprávnený prenechať do nájmu majetok, ktorý má v správe, tretej osobe.

V súlade s vyššie uvedeným prenajímateľ má zámer prenechať  do nájmu nebytový priestor –  miestnosť číslo 15 nachádzajúci sa  na prízemí budovy školy na prevádzkovanie školského bufetu ( miestnosť bufetu 20m², spoločné priestory, sociálne zariadenie 15m²).

Predmet nájmu pozostáva z jednej miestnosti, ktorý je vykurovaný, s dodávkou pitnej vody, odkanalizovaný, s elektrickým rozvodom. Vnútorné zariadenie predmetu nájmu si zabezpečí nájomca na vlastné náklady a súpis vlastného zariadenia odovzdá prenajímateľovi. Predmet nájmu netvorí samostatný celok, je súčasťou budovy školy.

3. Doba nájmu:

Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu určitú .

4. Cena

Minimálna cena za prenájom vyššie uvedeného priestoru je 10€/rok/m²-bufet a 5€/rok/m²-spoloč.priestory,sociálne zariadenia bez nákladov spojených s prenájmom.

5. Miesto a lehota na predkladanie ponúk

Ponuky je potrebné doručiť písomne v zatvorenej obálke označenej názvom „Nebytový priestor“ na adresu:

Gymnázium Vojtecha Mihálika

Kostolná 119/8