• Projekt "Givenio"

• Získané finančné zdroje škola použije na rôzne účely (opravy, nákup pomôcok, školské akcie pre deti, ....)

Ako to funguje?

Teraz, keď chcete urobiť radosť nákupom sebe alebo známym, urobíte radosť aj iným. Pri nákupe v e-shopoch, podporíte zdarma  neziskové organizácie. Percento z nákupu poskytneme vami vybranej organizácii.

Nestojí vás to ani cent navyše.

Za tovar alebo službu zaplatíte rovnako, ako keby ste nakúpili bez darovacieho tlačítka. Je len na vás, ktorú neziskovku podporíte.
          Pridajte si darovacie tlačítko - plugin do vášho prehliadača a nakúpte v e-shopoch tak, ako ste zvyknutí.

1.Pridajte si do vášho prehliadača darovacie tlačítko-plugin    Pridať do Firefox     Pridať do Chrome    Pridať do IE
          2.Vyberte si organizáciu, ktorú chcete podporovať.

Začnite písať názov organizácie a vyberte si tú vašu z ponúknutých. Plugin obsahuje všetky zaregistrované organizácie a všetky obchody, v ktorých môžete nákupom zdarma podporiť dobrú vec.

Darovacie tlačítko

Bližšie informácie: http://www.givenio.org/sk