Dievčatá Bohunka Vavrušková z tercie, Simonka Široká z kvarty a Natálka Haršányová zo sekundy sa dňa 28.5.2026 zúčastnili Majstrovstiev mesta Sereď a okolia v Sudoku, ktoré sa konali na Mestskom úrade Sereď. Dievčatá sú dlhoročné výborné riešiteľky Sudoku, známeho logického hlavolamu. Na Majstrovstvá mesta postúpili z celoškolského kola, konaného na našej škole.
V silnej konkurencii sa najviac darilo Bohunke z tercie. Umiestnila sa na krásnom 3. mieste v svojej kategórii pre žiakov 8. a 9. ročníka ZŠ, tercie a kvarty. Srdečne blahoželáme.
Dievčatám ďakujeme za reprezentáciu školy a prajeme mnoho ďalších úspechov.
PaedDr. Zuzana Hlavatá
Do fotogalérie bol pridaný nový album Majstrovstvá mesta Sereď a okolia v Sudoku.